Aktuálne u nás

Kategórie
 
 
 

 

Dôležité informácie ohľadom vybavovania objednávok si prosím prečítajte kliknutím sem. Ďakujeme

 
 
 
Úvod > Aktuálne u nás
 
Posadnutí šablónami...
Sme totálne posadnutí šablónami!
Niet sa čo čudovať, veď stačí pekný motív, trochu farieb a všetko chytá nový rozmer, to je na nich to čarovné! Kachličky, textil, podlahy, nábytok, škatuľky, sklo, či obyčajný kúsok dreva, dosky... všetko viete razom zmeniť na štýlový kúsok do domácnosti. Úžasne jednoduché a originálne.

A viete prečo nám šablóny tak učarovali? Pretože ich vieme pre Vás v akomkoľvek motíve vyrobiť! Ak ste v našej širokej ponuke nenašli ten správny motív v našej ponuke, dajte nám vedieť a my urobíme všetko pre to, aby sme Vám vyrobili šablónu presne podľa Vašich predstáv! Pretože to robíme s láskou.
 
 
Opäť sa zjarnieva
Zima nám síce ešte nedala definitívne zbohom, no my sme už bojkotovali akúkoľvek zimnú tematiku. Zopár pastelových ozdôb, farebných dekorácií a hneď je u nás veselšie. Teraz už len dúfať, že počasie k nám bude zhovievavejšie ako minulý rok, keď nám vietor a dážď permanentne ničil našu radosť z výzdoby...
 
 
Pozdrav z kreatívneho Frankfurtu
Musíme priznať, že tento rok bolo na čo pozerať. Niekoľko tutoviek sme Vám zhrnuli do fotovidea na našej facebook stránke, no ak by sme chceli dať všetko, čo sa nám páčilo, nestačil by celovečerný film. Nasledujúci rok môžete očakávať podľa trendov z najväčšieho kreatívneho veľtrhu nával pastelových farieb, šablón, všetko v etno (indiánskom) štýle, veľa stužiek, jednorožcov, tovaru na pletenie a vypletanie, všetko prírodné a tropic téma... :) Boli sme, videli sme, (opäť) žasli sme a hor sa do naplňovania skladu! Sledujte novinky v našom eshope a nechajte sa inšpirovať! :)
 
 
Nakuknite k nám...

Vianoce boli u nás tento rok o niečo iné. Ako sme už avizovali, našu predajňu sme rozšírili o nový priestor, a pochopiteľne sme teda mali možnosť rozšíriť aj ponuku. Zákazníci si pochvaľovali atmosféru v našej "drevárničke", kde máme umiestnené drevené dekorácie. Tu sme zvolili výzdobu vo vintage farbách. Nechýbal vianočný stromček, handmade aranžmány a vence. Viac fotografií z celého vianočného dňa, výzdoby a atmošky, ktorá u nás vládla v tento výnimočný deň môžete nájsť na našej facebook stránke

 
 
Vianoce tradične v červenom

Vianočný deň sa niesol v duchu tradičných medovníčkov a detského punču. Dali sme si záležať, aby bolo všetko dokonalé. Vôňa Vianoc, teplo sviečok, príjemná hudba a nezameniteľná atmosféra - vďaka vám. Pred našou predajničkou sme výzdobu ponechali v tradičných červených farbách. Veľa aranžmánov z klasických materiálov ako škorica, badián, ozdoby z brezovej kôry, veľa svetielok, lampášikov a naši tradiční "pňaci", alebo inak gnomovia či trpaslíci.

 
 
Vianočný deň v CRAFTY.sk

O rok starší, o niekoľko míľových krokov vpred a o nespočetné množstvo skúseností múdrejší. Asi takto by sa dal zhrnúť posledný rok, ktorý sa pomaly blíži ku koncu a to znamená, že je čas na tradície! :) Od začiatku nášho fungovania pre Vás vždy pred začiatkom adventu pripravujeme špeciálny Vianočný deň, a tento rok to nebude inak.
Je to deň, ktorý by si žiaden handmade pozitív človek nemal nechať ujsť. Prečo? Skvelá nálada, vôňa Vianoc, nádherná výzdoba, detský punč a koláčiky, vianočná hudba, my - CRAFTY.sk tím vo vianočnom "šate", a čo je najdôležitejšie, fantastické zľavy pre všetkých a darček k nákupu! A ešte oveľa viac... príďte potešiť seba, svojich blízkych, deti, načerpať atmosféru, inšpirovať sa, skrátka užiť si tú pravú vianočnú náladu, ktorú Vám nikde v nákupných centrách neponúknu...

Tešíme sa na Vás v sobotu, 25. novembra 2017, od 9:00 do 16:00 v našej kreatívnej vianočnej predajni CRAFTY.sk na ulici Volgogradská 9 v Prešove. 

S láskou Váš CRAFTY.sk tím. :)

 
 
Jeseň plná farieb...

Jednoduchá, a pritom tak krásna dokáže byť prírodná výzdoba. Tento rok sme v predajni stavili na typické jesenné aranžmány - chryzantémy, tekvice, svietniky a sviečky. Jeseň je u nás už predzvesťou Vianoc, a tam, kde všetci ostatní si užívajú posledné výkriky babieho leta, my už zarezávame na výbere a objednávaní vianočných noviniek, aby sme všetko stíhali. Tento rok nám náš malý pomocník pomáhal najmä s výberom stužiek, predsa detský názor je vždy najúprimnejší. Každý rok hovoríme, že tieto Vianoce budú stáť za to. A opäť aj tento rok, pri tej hŕbe katalógov už vieme predpovedať, že vianočný výber bude pecka. Je sa na čo tešiť. :)

 
 
Keď nám už priestor nestačí...

Po posledných Vianociach, keď sme sa niekedy doslova preskakovali, sme museli pouvažovať nad tým, ako vyriešime priestor do budúcna, najmä do ďalších Vianoc, ktoré by sme takto už nedali. Noviniek stále pribúda a miesta je čoraz menej. Slovo dalo slovo, zopár väčších brigád, sťahovanie, prekladanie, ukladanie, maľovanie, umývanie a nová miestnosť namiesto kancelárie bola na svete! Naskytol sa nám, a hlavne Vám priestor na pohodlnejšie fungovanie a nakupovanie. Nazvali sme si to "chyžka", čo dokonale vystihuje útulnú atmosféru tejto miestnosti. Všetky drevené produkty uložené v ručne prerobených regáloch, dokonca aj všetky farby sa umiestnili do stojanov, všetko je pekne prehľadne usporiadané. A Vaše reakcie nás na tom celom tešia najviac. A môžeme sa smelo pustiť do rozširovania ponuky produktov. :-)

 
 
Naši zákazníci...

Aj takýchto nezvyčajných zákazníkov máme...

a preto na žiadneho nedáme dopustiť, každý jeden z vás nám vytvára špecifickú náladu... Či už psík, ktorý nepustí nikoho dnu ani von a stráži si nás, malá Sárka, ktorá dokonale pozná zákutia nášho čarovného zámku, alebo Leila, ktorej snom je pracovať s cenovkovými kliešťami. 
Ďakujeme, že ste..

 
 
Keď veci robíte s láskou...
Už toľkokrát sme hovorili, aké šťastie máme, že nerobíme prácu, ktorá nás nebaví, neobohacuje. Že naša práca nie je monotónna, ale každý deň prinesie niečo iné. Keď sme prechádzali na novú verziu eshopu Crafty.sk, vraveli sme si, že by to chcelo konečne umiestniť niekde motto našej firmy, ktoré sme dlho nevymýšľali. "...vyrobené s láskou." Vždy učíme aj naše dievčatá, že naše zákazníčky a zákazníci sú pre nás viac než len osoby, ktoré prídu a odídu. Každý, kto k nám príde, si zaslúži osobitnú starostlivosť. Podobne, ako aj naši eshopoví zákazníci, ktorí musia mať pocit, že ich objednávka je pre nás dôležitá a že telefonáty či emailové konverzácie nie sú pre nás povinnosťou, ale radosťou. A keďže takto neosobne je to oveľa ťažšie, záleží na každom detaile. :-) Okrem našej farebnej Crafty.sk lepiacej pásky na každom jednom (starostlivo zabalenom) balíku "svieti"  aj naše motto: "Made with LOVE". :-)
 
 
Ako obchodík pri mori...
Keď sme konečne dokončili letnú výzdobu, najkrajším komplimentom z úst jednej našej zákazníčky (ktorá navyše prišla na retro bicykli a totálne podčiarkla atmosféru celej výzdoby) bolo: "Cítim sa ako niekde pri moríčku. Chýba tu už len šum mora a čajky, to by ste mohli pustiť z reproduktorov, a bolo by to bezchybné!" A ako to celé vznikalo? Opäť sme pozbierali nejaké haraburdy - konzervy na vázičky a drevené prepravky od mrkvy na netradičné poličky nám starostlivo odkladal náš obedový poslíček, ktorý sa stará o naše hladné bruchá. :-) Opäť zaúradovali akrylové farby, šablóny, mušle, drevené výrezy, rámčeky a palety, ktorým naše Aničky dali nový život, a výzdoba bola na svete. Čo vy na to? Už ste ju videli? Naživo nás nájdete na nezmenenej adrese v Prešove na Volgogradskej 9, no a tí, ktorí nemajú možnosť nás navštíviť, sa môžu potešiť aspoň inšpiráciami na našej Facebookovej stránke Crafty.sk, kde okrem fotiek z predajne nájdete aj všetky aktuality a inšpirácie. :-) 

 

 
 
Pripravení na leto
Po nekonečnej zime a bláznivých výstrelkoch počasia sme využili prvé teplé dni a naladili sme sa na leto. V našom sklade je všetko ružové, doslova všetko. Pri triedení fuchsiového farbeného lyka sme si až príliš neskoro uvedomili, ako veľmi púšťa farbu a ako veľmi ťažko sa to umýva. A tak ružová je na podlahe, na stoličkách, kľučkách, stoloch... no prosto ružový výbuch v našom sklade. A tak, chtiac - nechtiac, sme zobrali štetec, kriedové Dekor Paint farby, a starému stolu na balenie balíčkov sme dali morský vzhľad. A ako to už u nás býva, jeden výstrelok je spúšťačom ďalších. A tak sme rozrobili sádru, urobili si morské odliatky, vytiahli z letných škatúľ mušle a hviezdice, pomaľovali zopár konzerv. A už sa nám črtá leto. :) 
 

 

 
 
Voňavé darčeky pre Vás...
Posadnutí voňavou nádherou. Inak sa toto levanduľové poblúznenie ani inak nazvať nedá. A levanduli sme podľahli natoľko, že sa snažíme potešiť aj naše zákazníčky a zákazníkov. Každá objednávka nad 30€ je voňavá, levanduľová. Každé jedno vrecúško je originál a pre Vás ich s láskou vyrába naša Anka. :) 

 

 

 
 
Pastelová jar
Trošku pastelových farieb, jemných a zároveň pestrých rozveselili na jar aj našu predajňu. Do toho zopár nežných kytičiek, kuriatka a vajíčka v žeruche a výzdoba bola na svete. Snažíme sa vždy využívať staré materiály, dávať nepotrebným veciam nový život a tak zároveň skrášliť náš obchodík. Na zbernom dvore sme už známa značka. :-) Zakaždým, keď chodíme vyhadzovať staré kartónové škatule, si uchmatneme nejaký "poklad". Staré gitary, bedničky, rámy, dvere či stoličky - chce to len trošku predstavivosti a mierne bláznivú fantáziu, štetec, farby a ide sa do toho! Tak to bolo aj s elektrikárskymi "skružami" (doteraz nevieme, ako sa to správne nazýva), z ktorých sme si vyrobili stojan na kvety a naše handmade ozdoby. Garáž dala starý lekársky kufor, palety sa u nás hromadia zakaždým, keď príde tovar a rámčeky z obrazov k nám už začali chodiť samé. Už aj naše skvelé zákazníčky vedia, že u nás sa zíde čokoľvek. Ak máte aj vy niečo, čo už nepotrebujete, a chcete sa toho zbaviť, radi Vám s tým pomôžeme :-) Crafty.sk nájdete v Prešove na Volgogradskej 9

 

 
 
S nostalgiou, meníme staré za nové :)
1.8.2010 bol náš veľký deň, kedy bola spustená stará verzia eshopu. Využívali sme ju bezmála 7 rokov až do 13.3.2017. Na vtedajšiu dobu to bol jeden sofistikovaný systém vyrobený na mieru, ktorý sme si rokmi používania upravovali presne tak, aby nám čo najviac uľahčoval prácu. Pamätám si na našu radosť z toho, že sa emaily o zmene stavu objednávky, podklady k úhrade a podobne generovali sami. :) V roku 2012 sme ako prví v tomto našom kreatívnom segmente implementovali do systému online platbu kartou. Nuž, doba sa mení a a je na čase sa posunúť ďalej... S radosťou Vám predstavujeme nový, novučičký eshop Crafty.sk s množstvom skvelých funkcií, ktoré budeme predstavovať postupne. Veríme, že aj Vám to v mnohom uľahčí nakupovanie a spríjemní Váš čas strávený na Crafty.sk :)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia