Aktuálne u nás

Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Aktuálne u nás
 
Keď veci robíte s láskou...
Už toľkokrát sme hovorili, aké šťastie máme, že nerobíme prácu, ktorá nás nebaví, neobohacuje. Že naša práca nie je monotónna, ale každý deň prinesie niečo iné. Keď sme prechádzali na novú verziu eshopu Crafty.sk, vraveli sme si, že by to chcelo konečne umiestniť niekde motto našej firmy, ktoré sme dlho nevymýšľali. "...vyrobené s láskou." Vždy učíme aj naše dievčatá, že naše zákazníčky a zákazníci sú pre nás viac než len osoby, ktoré prídu a odídu. Každý, kto k nám príde, si zaslúži osobitnú starostlivosť. Podobne, ako aj naši eshopoví zákazníci, ktorí musia mať pocit, že ich objednávka je pre nás dôležitá a že telefonáty či emailové konverzácie nie sú pre nás povinnosťou, ale radosťou. A keďže takto neosobne je to oveľa ťažšie, záleží na každom detaile. :-) Okrem našej farebnej Crafty.sk lepiacej pásky na každom jednom (starostlivo zabalenom) balíku "svieti"  aj naše motto: "Made with LOVE". :-)
 
 
Ako obchodík pri mori...
Keď sme konečne dokončili letnú výzdobu, najkrajším komplimentom z úst jednej našej zákazníčky (ktorá navyše prišla na retro bicykli a totálne podčiarkla atmosféru celej výzdoby) bolo: "Cítim sa ako niekde pri moríčku. Chýba tu už len šum mora a čajky, to by ste mohli pustiť z reproduktorov, a bolo by to bezchybné!" A ako to celé vznikalo? Opäť sme pozbierali nejaké haraburdy - konzervy na vázičky a drevené prepravky od mrkvy na netradičné poličky nám starostlivo odkladal náš obedový poslíček, ktorý sa stará o naše hladné bruchá. :-) Opäť zaúradovali akrylové farby, šablóny, mušle, drevené výrezy, rámčeky a palety, ktorým naše Aničky dali nový život, a výzdoba bola na svete. Čo vy na to? Už ste ju videli? Naživo nás nájdete na nezmenenej adrese v Prešove na Volgogradskej 9, no a tí, ktorí nemajú možnosť nás navštíviť, sa môžu potešiť aspoň inšpiráciami na našej Facebookovej stránke Crafty.sk, kde okrem fotiek z predajne nájdete aj všetky aktuality a inšpirácie. :-) 

 

 
 
Pripravení na leto
Po nekonečnej zime a bláznivých výstrelkoch počasia sme využili prvé teplé dni a naladili sme sa na leto. V našom sklade je všetko ružové, doslova všetko. Pri triedení fuchsiového farbeného lyka sme si až príliš neskoro uvedomili, ako veľmi púšťa farbu a ako veľmi ťažko sa to umýva. A tak ružová je na podlahe, na stoličkách, kľučkách, stoloch... no prosto ružový výbuch v našom sklade. A tak, chtiac - nechtiac, sme zobrali štetec, kriedové Dekor Paint farby, a starému stolu na balenie balíčkov sme dali morský vzhľad. A ako to už u nás býva, jeden výstrelok je spúšťačom ďalších. A tak sme rozrobili sádru, urobili si morské odliatky, vytiahli z letných škatúľ mušle a hviezdice, pomaľovali zopár konzerv. A už sa nám črtá leto. :) 
 

 

 
 
Voňavé darčeky pre Vás...
Posadnutí voňavou nádherou. Inak sa toto levanduľové poblúznenie ani inak nazvať nedá. A levanduli sme podľahli natoľko, že sa snažíme potešiť aj naše zákazníčky a zákazníkov. Každá objednávka nad 30€ je voňavá, levanduľová. Každé jedno vrecúško je originál a pre Vás ich s láskou vyrába naša Anka. :) 

 

 

 
 
Pastelová jar
Trošku pastelových farieb, jemných a zároveň pestrých rozveselili na jar aj našu predajňu. Do toho zopár nežných kytičiek, kuriatka a vajíčka v žeruche a výzdoba bola na svete. Snažíme sa vždy využívať staré materiály, dávať nepotrebným veciam nový život a tak zároveň skrášliť náš obchodík. Na zbernom dvore sme už známa značka. :-) Zakaždým, keď chodíme vyhadzovať staré kartónové škatule, si uchmatneme nejaký "poklad". Staré gitary, bedničky, rámy, dvere či stoličky - chce to len trošku predstavivosti a mierne bláznivú fantáziu, štetec, farby a ide sa do toho! Tak to bolo aj s elektrikárskymi "skružami" (doteraz nevieme, ako sa to správne nazýva), z ktorých sme si vyrobili stojan na kvety a naše handmade ozdoby. Garáž dala starý lekársky kufor, palety sa u nás hromadia zakaždým, keď príde tovar a rámčeky z obrazov k nám už začali chodiť samé. Už aj naše skvelé zákazníčky vedia, že u nás sa zíde čokoľvek. Ak máte aj vy niečo, čo už nepotrebujete, a chcete sa toho zbaviť, radi Vám s tým pomôžeme :-) Crafty.sk nájdete v Prešove na Volgogradskej 9

 

 
 
S nostalgiou, meníme staré za nové :)
1.8.2010 bol náš veľký deň, kedy bola spustená stará verzia eshopu. Využívali sme ju bezmála 7 rokov až do 13.3.2017. Na vtedajšiu dobu to bol jeden sofistikovaný systém vyrobený na mieru, ktorý sme si rokmi používania upravovali presne tak, aby nám čo najviac uľahčoval prácu. Pamätám si na našu radosť z toho, že sa emaily o zmene stavu objednávky, podklady k úhrade a podobne generovali sami. :) V roku 2012 sme ako prví v tomto našom kreatívnom segmente implementovali do systému online platbu kartou. Nuž, doba sa mení a a je na čase sa posunúť ďalej... S radosťou Vám predstavujeme nový, novučičký eshop Crafty.sk s množstvom skvelých funkcií, ktoré budeme predstavovať postupne. Veríme, že aj Vám to v mnohom uľahčí nakupovanie a spríjemní Váš čas strávený na Crafty.sk :)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia