Dôležité informácie

Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Dôležité informácie
 
Dôležité informácie ohľadom vybavovania objednávok

Vážení zákazníci,

s platnosťou od 16.3.2020 sme nútení aj my pristúpiť k mnohým obmedzeniam a reagovať tak na aktuálnu situáciu vzhľadom na šíriaci sa nový koronavírus.
 

  • Objednávky, žiaľ, teraz nedokážeme vybavovať obratom, nakoľko náš tím nie je kompletný. Mrzí nás vzniknutá situácia, robíme všetko preto, aby ste dlho nečakali... Snažíme sa, aby to bolo vždy do 1-3 dní.  Objednávky, ktoré obsahujú metrážový tovar budú vybavené do 1-4 dní.
  • Svoje prípadné otázky teraz, prosíme, smerujte len na kontaktný email. Telefón bude pre zachovanie maximálnej efektivity práce dočasne nedostupný, resp. nebudeme odpovedať na telefonáty. Odpovede na emaily budeme riešiť priebežne, akonáhle k tomu bude príležitosť.
  • od 17.3.2020 REMAX zaviedol príplatok 1,44 EUR s DPH (1,20 bez DPH) za každú odoslanú zásielku. Celé vyhlásenie si môžete prečítať kliknutím sem
  • doručenie zdarma, žiaľ, na nevyhnutnú dobu pozastavujeme
  • objednávky zrejme nebudeme môcť vzhľadom na chýbajúci personál vybavovať obratom, ako ste zvyknutí. Spravíme samozrejme všetko pre to, aby v deň prijatia objednávky bola aj vybavená
  • prosíme všetkých zákazníkov, ktorí si objednali o prevzatie záväzných objednávok. Aj nám sa dramaticky zvyšujú náklady na prevádzku, ktoré sme doposiaľ nepretavili do cien našich služieb. Za každú vrátenú a neprevzatú zásielku platíme prepravcovi duplicitnú sadzbu, teda minimálne 9,68 EUR. Sú to pre nás nemalé peniaze. Ďakujeme.
  • osobný odber objednávok je s okamžitou platnosťou do odvolania pozastavený
  • objednávky budeme musieť vybavovať len s úhradou vopred, nakoľko kuriérska spoločnosť REMAX dočasne obmedzuje preberanie hotovosti (dobierok). Uhradiť môžete kuriérovi len kartou za príplatok 1,10 EUR.
  • Prepravná spoločnosť ZÁSIELKOVŇA už pozastavila prijímanie hotovosti pri preberaní zásielky. V tejto súvislosti si prosím pre vyzdvihnutie zásielky zvoľte výdajné miesto, ktoré prijíma platobné karty. Za objednávku nebude možné zaplatiť pri preberaní zásielky v hotovosti. Pre pohodlnejšie vybavenie objednávky si môžete zvoliť aj úhradu vopred v našom eshope a ušetríte tak 1,10 EUR za platbu pri prevzatí.
  • Nevieme aký budú mať dopad na naskladňovanie tovaru aktuálne reštrikcie zo strany štátu, preto Vás prosíme o toleranciu, porozumenie. Vzľadom na to, že takmer všetko je dovážané zo zahraničia, sme plne odkázaní na možnosti prepravných spoločností.

Ale máme pre Vás aj dobrú informáciu. Aj nás to postihlo a musíme byť s našimi deťmi doma a vymýšľať zaujímavý program :)
Na uľahčenie situácie Vám dávame zľavový kupón SOMDOMA. Ten prosím napíšte do políčka na uplatnenie kupónu v košíku (NIE POKLADNI)  a systém Vám uplatní zľavu 15% na neakciové produkty. Kupón napísaný v poznámke, emailom a neuplatnený podľa pokynov NEUZNÁME. Zároveň si môžete vytočiť zľavu na kolese šťastia, ak si vytočíte vyššiu zľavu, použite kupón na vyššiu zľavu. Kombinovať kupóny a uplatniť dva kupóny naraz nie je možné.

Informácie budeme aktualizovať podľa situácie.

Držme si palce a nosme rúška...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia