Kategórie
 
 
 
 
Drevo a dýhové výrezy > Dýhové drevené výrezy, nápisy > Dýhové drevené výrezy, nápisy 10cm > Dýhový drevený závesný výrez domček 10cm s nápisom Domov
 
Milí zákazníci, ak v našej ponuke nenájdete ten pravý motív pre vaše tvorenie a máte konkrétnu predstavu či hotový vzor výrezu, ktorý potrebujete, neváhajte nás kontaktovať. Vieme vám vyhotoviť výrez podľa vašich predstáv. 
 
 

Dýhový drevený závesný výrez domček 10cm s nápisom Domov

Drevené ozdoby je možné pomaľovať akrylovými farbami, kriedovými farbami Dekor Paint Soft, ktorými vytvoríte úžasný vintage ošúchaný efekt. Pomocou silikónovej lepiacej pištole ho môžete prilepiť a dozdobiť tak akýkoľvek aranžmán, venček či ikebanu. Veľmi pekne dopĺňa detaily na škatuľkách na čaj, servítky, fotorámčeky. Na prilepenie k iným povrchom odporúčame rýchloschnúce a veľmi silné Expresné lepidlo.
Veľkosť: 7,4x10 cm
Hrúbka: 3 mm
UPOZORNENIE: Zhnednuté opálené miesta na výrezoch zo zadnej strany nie sú závadou ani dôvodom na reklamáciu. Vznikajú prepálením lepidla, ktorým sú lepené jednotlivé vrstvy preglejky. Dá sa to odstrátniť jednoducho brúsnym papierom alebo premaľovať.

Vieme Vám vyhotoviť výrezy podľa Vašich predstáv, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Kód produktu:CR-DV10-0035
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 0,80 €
 ks
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia