Kategórie
 
 
 

OZNAM
Sťahujeme sa do väčšieho! :) Objednávky v apríli preto vybavujeme do 24.4.2019. Prosíme Vás, aby ste všetky úhrady svojich objednávok zrealizovali najneskôr do 23.4.2019 aby sme ich mohli spracovať a odoslať Vám ich. Od 25.4.2019 sa budeme sťahovať a nebude možné Vaše objednávky vybaviť a expresne odoslať, ako ste zvyknutí. Objednávky prijaté od 24.4.2019 budú spracované až po presťahovaní. Netrúfame si ani odhadnúť, ako dlho to potrvá (vrátane inventúry), no budeme sa veľmi ponáhľať. Ďakujeme za porozumenie :-) Vaše Crafty.sk

 
 
 
Úvod > Modelovanie a odlievanie > Modelovacie prášky, betón > Odlievací prášok RAYSIN 200 - 4kg - extra jemný
 

Odlievací prášok RAYSIN 200 - 4kg - extra jemný

Odlievací prášok RAYSIN - extra jemný a extra odolný
Biely prášok na odlievanie, na vzduchu tvrdnúci, bez zápachu a šetrný k životnému prostrediu. Je vhodný na všetky typy odlievacích foriem (plastové, silikónové, gumené...)
Vlastnosti: Výsledný produkt je na dotyk veľmi hladký, jemný, odolný a krásne detailný. V porovnaní s RAYSIN 100 má táto odlievacia hmota ešte odolnejšie a ešte jemnejšie vlastnosti. Dá sa dofarbovať pigmentami. Hmotu môžete použiť na výrobu magnetiek, príveskov, dekoratívnych a darčekových predmetov. Odliatky vyzerajú nádherne v pastelovom prevedení a taktiež ak na spodok odlievacej formy umiestnite silikónovú pečiatku alebo pečiatku do mydla s motívom. Hmota schne približne 30 minút (podľa hrúbky odliatku a členitosti odlievacej formy). Po úplnom zatvrdnutí (2-8 dní) môžete výsledný produkt ďalej pomaľovať akrylovými farbami, nastriekať pastelovými Chalk sprejmi Pinty Plus, nakresliť nádherné motívy fixami PILOT Pintor alebo univerzálnymi kontúrami PENTART.
Tipy a triky: Hmotu rozrábajte s vodou v pomere 1(voda):3,5(hmota). Vzniknutú hmotu môžete dofarbiť pigmentami, ktoré pridávajte po malých častiach a dôkladne rozmiešajte, kým nedosiahnete želaný odtieň. Ak máte odlievaciu formu veľmi štruktúrovanú, najprv si štetcom naneste trochu vyrobenej hmoty do všetkých záhybov. Zabránite tak vznikaniu bubliniek a výsledok bude naozaj perfektný. Na spodok formy môžete umiestniť pečiatky, ozdoby, ktoré sa otlačia do výsledného produktu. Kým je hmota ešte mokrá, vtlačte do nej magnet.
Zrnitosť: 200N/mm²
Balenie: 4kg

Pre viac inšpirácií sme Vám pridali množstvo nádherných fotiek pod produkt a tiež aj videonávod. Túto odlievaciu hmotu si naozaj zamilujete! :)
 

 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Dočasne vypredané
Kód produktu:RH-34410102
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Dočasne vypredané
Vaša cena: 20,50 €
 bal
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia