Kategórie
 
 
 

 

Máme pre Vás výpredaj a zľavu 30% na produkty v kategórii JAR A VEĽKÁ NOC. Viac informácií v sekcii ZĽAVY

 
 
 
Modelovanie a odlievanie > Modelovacie prášky, betón > Odlievací prášok RAYSIN 200 - 4kg - extra jemný
 

Odlievací prášok RAYSIN 200 - 4kg - extra jemný

Odlievací prášok RAYSIN - extra jemný a extra odolný
Biely prášok na odlievanie, na vzduchu tvrdnúci, bez zápachu a šetrný k životnému prostrediu. Je vhodný na všetky typy odlievacích foriem (plastové, silikónové, gumené...)
Vlastnosti: Výsledný produkt je na dotyk veľmi hladký, jemný, odolný a krásne detailný. V porovnaní s RAYSIN 100 má táto odlievacia hmota ešte odolnejšie a ešte jemnejšie vlastnosti. Dá sa dofarbovať pigmentami. Hmotu môžete použiť na výrobu magnetiek, príveskov, dekoratívnych a darčekových predmetov. Odliatky vyzerajú nádherne v pastelovom prevedení a taktiež ak na spodok odlievacej formy umiestnite silikónovú pečiatku alebo pečiatku do mydla s motívom. Hmota schne približne 30 minút (podľa hrúbky odliatku a členitosti odlievacej formy). Po úplnom zatvrdnutí (2-8 dní) môžete výsledný produkt ďalej pomaľovať akrylovými farbami, nastriekať pastelovými Chalk sprejmi Pinty Plus, nakresliť nádherné motívy fixami PILOT Pintor alebo univerzálnymi kontúrami PENTART.
Tipy a triky: Hmotu rozrábajte s vodou v pomere 1(voda):3,5(hmota). Vzniknutú hmotu môžete dofarbiť pigmentami, ktoré pridávajte po malých častiach a dôkladne rozmiešajte, kým nedosiahnete želaný odtieň. Ak máte odlievaciu formu veľmi štruktúrovanú, najprv si štetcom naneste trochu vyrobenej hmoty do všetkých záhybov. Zabránite tak vznikaniu bubliniek a výsledok bude naozaj perfektný. Na spodok formy môžete umiestniť pečiatky, ozdoby, ktoré sa otlačia do výsledného produktu. Kým je hmota ešte mokrá, vtlačte do nej magnet.
Zrnitosť: 200N/mm²
Balenie: 4kg

Pre viac inšpirácií sme Vám pridali množstvo nádherných fotiek pod produkt a tiež aj videonávod. Túto odlievaciu hmotu si naozaj zamilujete! :)
 

 
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Kód produktu:RH-34410102
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 20,50 €
 bal
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia