Kategórie
 
 
 

Objednávky a úhrady prijaté 18.2.2020 mimo pracovných hodín a dňa 19.2.2020 budú vybavené od 20.2.2020. Ďakujeme za porozumenie...

 
 
 
Embosovanie, prášky > Potreby k embosovaniu > Teplovzdušná embosovacia pištoľ - 2 koncovky
 

Teplovzdušná embosovacia pištoľ - 2 koncovky

Teplovzdušná pištoľ k práškovému embosovaniu. Pištoľou roztopíte embosovací prášok. Vznikne Vám tak plastický vypuklý motív.
Príkon: 300W

Postup: Vyberte si motív z pečiatky a jemne ho otupujte pečiatkovacou poduškou, resp. nakreslite motív, text embosovacím perom, ktoré obsahuje pomaly schnúce lepidlo. Otlačte motív na zvolený povrch. Potom zasypte dôkladne celý motív embosovacím práškom. Prebytočný prášok zosypte z motívu späť do fľaštičky, prípadne jemným štetcom odstránte zvyšky prášku z povrchu (inak by sa roztopil a znehodnotil Váš výtvor). Posledným krokom je vytvorenie plastického efektu teplovzdušnou pištoľou, ktorá prášok roztopí a zcelí. Spotreba prášku aj pri veľkých motívoch je minimálna!.

Pištoľ môžete použiť aj na urýchlenie schnutia Vašich výtvorov, taktiež na Expandovaciu pastu, lepenie ozdôb na textil s Textilným médiom, na výrobu machového efektu s machovými nafukovacími farbami a iné.
Pištoľ má 2 stupne intenzity.

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Kód produktu:TR-DCBS24EU
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 21,60 €
 ks
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia