Predajňa

Kategórie
 
 
 

 

Dôležité informácie ohľadom vybavovania objednávok si prosím prečítajte kliknutím sem. Ďakujeme

 
 
 
Úvod > Predajňa
 
Predajňa je od 1.5.2019 zatvorená a zrušená

 
 

OZNAM - predajňa na Volgogradskej 9
Bez niekoľkých dní sú to takmer 4 roky. S ľútosťou Vám oznamujeme, že kamenná predajňa je od 1.5.2019 zatvorená a zrušená.Objednávať si môžete priamo na našej webstránke aj naďalej a využiť niektorú z doručovacích možností. Osobný odber je možný :) Tešíme sa na Vaše objednávky a veríme, že mnohých z Vás, verných zákazníkov uvidíme už čoskoro pri osobnom odbere. Ďakujeme za Vašu dôveru, Vaše nákupy, skrátka za všetko, Váš Crafty.sk tím

 
 
Predajňa Crafty.sk

Ako sa to všetko začalo...

Bol január 2015, fungovali sme iba ako internetový obchod a čoraz viac sme sa pohrávali s myšlienkou, prečo s takým množstvom sortimentu neotvoriť jeden pekný, maličký obchodík, niekde od ruky - mimo centra, viacmenej len tak, pre naše potešenie, aby sme to mali bližšie do práce. :)
A tak sme v marci 2015 dali výpoveď v starých priestoroch a za jeden víkend sa presťahovali na Sídlisko III v Prešove. Na začiatku to mal byť sklad, ktorý sme po svojom nazývali "pekný sklad", kde si zákazníci budú môcť pohodlne vyzdvihnúť online objednávku. Mnoho ľudí sa pýtalo, prečo sme takto "zašití", zo začiatku sme, pravdupovediac, mali trochu stres, či to nebol krok vedľa, no odozva na seba nenechala dlho čakať. Mesiac sme všetko pripravovali, triedili, stavali regály, vŕtali, vykladali a prekladali. Za ten mesiac nám už zákazníci chodievali klopať na dvere, pýtali sa kedy konečne otvoríme, lebo sa nevedia dočkať. A tak to prišlo. 13.5.2015,  po takmer 48-hodinovej šichte, sme po bezmála 10-ročnej skúsenosti v tomto "kreatívnom segmente" otvorili našu malú radôstku, kamennú predajňu Crafty.sk, alebo aj "Kraftúšik", ako sme si ho familiárne pomenovali s našou najmladšou pomocníčkou Stellou. :)
Veľmi rýchlo sa rozšírila správa o "novom" kreatívnom obchode, a tak deň čo deň Vás pribúdalo a nám neostávalo nič iné len makať na novinkách, atmosfére, rozširovať sortiment, plniť Vaše, občas bláznivé požiadavky, ktoré nás týždeň čo týždeň posúvali vpred. Navždy si zapamätáme slová našich dvoch zákazníčok, dnes už kamarátok, ktoré boli už v prvý deň unesené z atmosféry v našom obchode. "Kiežby každý obchod bol taký, ako tento, tak svet by bol oveľa krajší. Je to hotový balzam na dušu."
Podarilo sa nám osloviť ďalšie nové kreatívne hobby firmy nielen v Európe a rozšíriť sortiment o tisícky hobby produktov na kreatívne tvorenie. Ročne pribudlo (a stále pribúda) v ponuke viac než dvetisíc produktov. Keď je človek dennodenne zžitý s predajňou, neuvedomuje si ako veľmi sa veci menia. Spočiatku poloprázdne regály, doslova nasilu rozťahané produkty na sieťach a v policiach - a ani nie o pol roka sme sa nemali pomaly kde hýbať. Uvedomovali sme si to aj vďaka slovám našich úžasných zákazníkov, ktorí už vo dverách híkali, koľko nových vecí zase pribudlo. To, čo robíme už od roku 2006 robíme s radosťou, vďaka Vám a hlavne s láskou, tak ako vy svoje diela a výtvory... s láskou a neobyčajne. Na Slovensku je síce množstvo kreatívnych obchodov, no sme hrdí  na to, že sa môžeme pochváliť množstvom produktov k rôznym technikám, že zákazník nájde takmer všetko "pod jednou strechou". Možno nie sme najväčší, no nemáme potrebu zavádzať zákazníkov a vyvyšovať sa nad iných tým, že najväčší sme, alebo že pôsobíme na trhu 15 rokov, ako to často vídame u konkurencie. Sme tu a robíme to, čo robíme, najlepšie ako vieme. Prioritou je vytvoriť pre každého zákazníka pocit, že je jedinečný, spraviť mu radosť z nakupovania a vykúzliť úsmev na tvári. 

Bez niekoľkých dní by to boli takmer 4 roky...
Rozrástli sme sa natoľko, že už nám staré eshopovo-skladové priestory nestačili. Ďalšie sťahovanie, vybaľovanie, iventúra a nekonečný cirkus okolo milióna drobností... A keďže je ťažké sedieť na dvoch stoličkách zároveň, rozhodli sme sa nateraz predajňu Crafty.sk zatvoriť. Príbeh našej predajne síce 1.5.2019 skončil, no s mnohými z vás, našimi vernými zákazníkmi a kamarátmi sa určite budeme stretávať aj v nových, väčších priestoroch na Budovateľskej 38, kde si môžete prísť vyzdvihnúť svoje objednávky vytvorené prostredníctvom eshopu. Vaše vernostné zľavy, ktoré ste nadobudli prostredníctvom nákupov v kamennej predajni sa Vám samozrejme zarátajú, no je dôležité sa na eshope zaregistrovať a na náš info - mail zaslať svoje prihlasovacie meno s fotografiou vašej vernostnej kartičky z obidvoch strán a zľavu vám automaticky pridelíme. Naďalej sa vám tak budú kumulovať "body" a zvyšovať zľava na eshope, kde nájdete podstatne viac produktov v zľave, dopredaji, alebo za lepšiu cenu, čo v predajni nebolo možné. Registráciou na eshope a prihlásením sa na odber novinek (newsletterov) tak máte šancu byť informovaní o akciách, kupónoch, novinkách, zľavách a všetkom dôležitom, čo by ste nemali premeškať. :) 


Ďakujeme, že ste s nami boli, ste a budete.  Bez Vás by tento príbeh nebol... :)
Tomáš, Anička, Anka, Maruška a Majka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia