Kategórie
 
 
 

OZNAM
Sťahujeme sa do väčšieho! :) Objednávky v apríli preto vybavujeme do 24.4.2019. Prosíme Vás, aby ste všetky úhrady svojich objednávok zrealizovali najneskôr do 23.4.2019 aby sme ich mohli spracovať a odoslať Vám ich. Od 25.4.2019 sa budeme sťahovať a nebude možné Vaše objednávky vybaviť a expresne odoslať, ako ste zvyknutí. Objednávky prijaté od 24.4.2019 budú spracované až po presťahovaní. Netrúfame si ani odhadnúť, ako dlho to potrvá (vrátane inventúry), no budeme sa veľmi ponáhľať. Ďakujeme za porozumenie :-) Vaše Crafty.sk

 
 
 
Úvod > Šablóny > Šablóny 1/3 A3 > Šablóna 1/3 A3 - ľudový motív
 
Milí zákazníci, ak v našej ponuke nenájdete ten pravý motív pre vaše tvorenie a máte konkrétnu predstavu či hotový vzor šablóny, ktorú potrebujete, neváhajte nás kontaktovať. Vieme vám vyhotoviť šablónu podľa vašich predstáv. 
 
 

Šablóna 1/3 A3 - ľudový motív

Flexibilná šablóna na dekorovanie stien, dreva, textilu, sadrokartónových stien a pod. Na šablónovanie používajte tupovacie, alebo šablónovacie štetce, doporučujeme šablónu po použití očistiť špeciálnym roztokom na čistenie šablón, ktorý nájdete v príslušenstve produktu.
Rozmer šablóny: 14 x 29,7 cm
Hrúbka šablóny: 0,075 - 0,125mm
Motív: ľudový motív

Vieme Vám vyhotoviť šablóny podľa Vašich predstáv, v prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Kód produktu:CR-SLA3-13-001
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 3,00 €
 ks
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia