Kategórie
 
 
 

Objednávky a úhrady prijaté 18.2.2020 mimo pracovných hodín a dňa 19.2.2020 budú vybavené od 20.2.2020. Ďakujeme za porozumenie...

 
 
 
Živica a glazúra > Ivory Resin - slonovinová živica - 2x40 ml
 

Ivory Resin - slonovinová živica - 2x40 ml

Slonovinová syntetická odlievacia živica je ideálna na výrobu drobných dekoratívnych predmetov, ktoré oživia vaše drevené produkty a nábytok, polystyrénové gule, scrapbook, maliarske plátno a množstvo iných predmetov. Výrobky pripomínajú slonovinu, a preto sú skvelé aj na výrobu šperkov. Živicu je možné dofarbiť špeciálnym alkoholovým roztokom - Dye Solution, alkoholovými atramentami Media Ink alebo priamo primiešaním pigmentových efektových práškov k slonovinovej živici. 
Balenie obsahuje: ochranné rukavice, 2x odmerka, odmerková lyžička, živicový komponent A, živicový komponent B, návod na použitie.
Návod na použitie: Pomocou odmeriek si vymerajte presný objem komponentov A a B a v malej nádobke ich dobre premiešajte. Zmes vlejte do pružnej odlievacej formy (ideálne silikónovej) a nechajte vyschnúť. Po 30 minútách je odliatok tuhý, no ešte stále tvarovateľný, rezateľný,  čo umožuje priložiť ho aj na oblé tvary dekorovaného povrchu. Po dvoch hodinách odliatok úplne stvrdne a môžete ho brúsiť. 
UPOZORNENIE: Môže spôsobiť podráždenie pokožky, preto odporúčame použiť ochranné rukavice. 
Objem: 2x40ml

Videonávod:

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Kód produktu:PC-28162
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 8,10 €
 bal
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia