Kreatívne kurzy Crafty.sk Prešov

Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Kreatívne kurzy
 
 
 
Kreatívne kurzy na október 2018

Ahojte všetky prešovské kreatívne duše! 
Naplno makáme na prípravách novej, útulnej a prenádhernej kurzovne, kde sa budeme stretávať (zatiaľ!) každý utorok a štvrtok!  Cieľom našich kurzov - tvorivých dielni - bude nielen spoločne niečo pekné vytvoriť, ale hlavne zorientovať sa vo všetkých kreatívnych technikách, vysvetliť si čo sa na čo používa, ako si uľahčiť prácu atď... svoje výtvory si budete brať domov a budeme tvoriť s dospelákmi aj deťmi! 

V mesiaci október nás čakajú tieto nádherné tematické jesenné témy:
UTOROK 16. október - jesenná vintage krabička na cukríky 
ŠTVRTOK 18. október - jesenný dekoratívny veniec
UTOROK 23. október - textilné huby a tekvice
ŠTVRTOK 25. október - "falošná porcelánová" váza zo skla
UTOROK 30. október - dušičkový veniec

Jednotlivé témy kurzov budeme pridávať osobitne v príspevkoch, kde uvedieme všetky potrebné informácie vrátane ceny, dĺžky trvania, začiatku kurzu, použité techniky, náročnosť kurzu atď ...
POZOR!!! Každý kurz má obmedzený počet osôb, preto ak máte záujem, je potrebné sa nahlásiť a zaplatiť za kurz VOPRED priamo v našej Crafty.sk predajni na Sídlisku 3 v Prešove (Volgogradská 9 vedľa Shell vo dvore za Domom Farieb). Doklad o zaplatení slúži ako vstupenka. 
A ako BONUS každý, kto sa na kurze zúčastní získa super výhody - ale o tom potom. Zdieľajte túto infošku s ďalšími kreatívnymi dušami, aby sme sa mohli stretávať čoraz častejšie! 
Sledujte aj náš Facebook pre viac info.
Veeeeľmi sa na vás tešíme. Vaše Crafty.sk 

 


 


 

 

 
 
Jesenná vintage krabička

Naučíme sa používať, tieňovať a kombinovať lazúry na drevo, vytvárať vintage efekty na dreve pomocou akrylových farieb a antikovacej pasty, ukážeme si tipy a triky pri dekupáži - servítkovej technike a napokon čo - to o možnostiach zafixovania výtvoru. Použité materiály budú od firmy Pentart. Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Každý zúčastnený dostáva na konci kurzu nielen svoj výtvor a dobrý pocit, ale aj 15% poukaz na nákup v našej CRAFTY.sk predajni.

MIESTO KONANIA: ateliér Crafty.sk Volgogradská 9/A
DÁTUM: 16.10.2018

ČAS ZAČIATKU: 15:00
DĹŽKA TRVANIA: približne 2 hodiny
CENA: 15€
- zahrňuje materiál, lektorné, občerstvenie, skvelú atmosféru a maximálnu pohodu v nádherných priestoroch. 

!!! POZOR !!! Kurz má obmedzený počet miest, preto je potrebné sa nahlásiť OSOBNE čím skôr v predajni Crafty.sk na Sídlisku 3 (Volgogradská 9 vedľa Shell za Domom Farieb). Kurz je potrebné uhradiť vopred a doklad o zaplatení slúži ako vstupenka.  Kurz nie je možné stornovať ani refundovať.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia