O nás

Kategórie
 
 
 

 

Dôležité informácie ohľadom vybavovania objednávok si prosím prečítajte kliknutím sem. Ďakujeme

 
 
 
Úvod > O nás
 
O Crafty.sk v skratke

Milí naši zákazníci :)
 

Či už ste klikli na túto sekciu zo zvedavosti, alebo kvôli prostému záujmu, je nám cťou, že chcete o nás vedieť viac. Vitajte vo vylepšenej verzii eshopu Crafty.sk, ktorý sme po 6-tich rokoch pripravili pre Vás.

Sme kreatívny tím mladých ľudí, ktorý na slovenskom trhu v oblasti hobby produktov, aj keď pod novým menom, pôsobí od roku 2006. Našim cieľom je prinášať novinky a trendy kreatívnym ľuďom zo sveta handmade – ručne vyrobených produktov.  Sme jedným z najväčších importérov pomôcok k hobby tvorbe na Slovensku a priamo spolupracujeme s tými najväčšími hobby firmami v Európe.
V našej ponuke nájdete takmer všetko čo potrebujete k tvorbe v rôznych farbách, z rôznych materiálov. Ročne pribudne medzi novinkami viac než 2000 produktov a práve vďaka Vám, našim zákazníkom, aj my spoznávame nové veci a možnosti, pretože aj napriek širokému záberu sortimentu, ktorý ponúkame, sa vždy nájde niečo nové, čo nepoznáme. Takéto situácie sú pre nás výzvou a príležitosťou zdokonaľovať sa a zadovážiť zákazníkom to, čo skutočne potrebujú a aby stále keď zavítajú na túto stránku, našli niečo nové, čo ich poteší. Vždy robíme maximum k obojstrannej spokojnosti a vylučujeme „nedá sa“ alebo „nevieme“, keďže vďaka širokej ponuke našich dodávateľov vieme často zabezpečiť aj materiál, ktorý aktuálne v ponuke nemáme.

Aj prostredníctvom stránky Heureka.sk zisťujeme, že naši zákazníci si na našej firme cenia lojálnosť, spôsob komunikácie a rýchlosť dodania tovaru, čo sú silné stránky celého nášho tímu. Aj vďaka tomu sa naši zákazníci môžu tešiť a tvoriť z objednaného tovaru hneď na druhý deň.
Snažíme sa priateľsky pristupovať ku každému jednému zákazníkovi, preto sme takmer nepretržite dostupní a pripravení zodpovedať Vaše otázky. Čo nás však najviac teší, sú práve Vaše výsledky. Ten pocit, keď nám zákazníci posielajú fotografie svojich výtvorov je na nezaplatenie. Preto sa s nimi radi delíme na sociálnych sieťach Facebook, Pinterest a Instagram. Okrem toho naši zákazníci práve prostredníctvom sociálnych sietí majú možnosť sledovať, čo je u nás nové, inšpirovať sa, súťažiť a získavať zľavy. Ak ste zvedaví, neváhajte s k nám pripojiť. Taktiež máte možnosť prihlásiť sa na odber newsletterov, teda novinkových emailov, prostredníctvom ktorých zvykneme potešiť formou "nečakaného" zľavového kupónu, či dôležitými informáciami, ktoré každá tvorivá duša ocení. :)

Naši zákazníci si môžu svoje internetové objednávky vyzdvihnúť aj osobne v našom sklade Budovateľskej 38 v Prešove. Prioritou pre nás je prinášať vždy aktuálne trendy v handmade tvorbe, čo sa nám darí aj vďaka najväčším hobby firmám, s ktorými spolupracujeme. No hlavne, a to je najdôležitejšie, prekonávať samých seba, byť stále lepší a robiť všetko pre to, aby zákazník kdekoľvek na Slovensku mal pocit, že je pre nás dôležitý. Všetko čo robíme, robíme s láskou a radosťou pre Vás, čo sa stalo aj našim mottom.

Crafty.sk – Vyrobené s láskou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia