O nás

Kategórie
 
 
 

 

OZNAM - internetový obchod
Sťahujeme sa do väčšieho! :) Objednávky v apríli preto vybavujeme do 24.4.2019. Prosíme Vás, aby ste všetky úhrady svojich objednávok zrealizovali najneskôr do 23.4.2019 aby sme ich mohli spracovať a odoslať Vám ich. Od 25.4.2019 sa budeme sťahovať a nebude možné Vaše objednávky vybaviť a expresne odoslať, ako ste zvyknutí. Objednávky prijaté od 24.4.2019 budú spracované až po presťahovaní. Netrúfame si ani odhadnúť, ako dlho to potrvá (vrátane inventúry), no budeme sa veľmi ponáhľať. Ďakujeme za porozumenie :-) Vaše Crafty.sk

 
 

OZNAM - predajňa na Volgogradskej 9
Bez niekoľkých dní sú to takmer 4 roky. S ľútosťou Vám oznamujeme, že kamenná predajňa bude od 1.5.2019 zatvorená a zrušená. Všetok sortiment ostáva naďalej v ponuke, objednávať si môžete priamo na našej webstránke aj naďalej a využiť niektorú z doručovacích možností. Osobný odber bude možný akonáhle budeme presťahovaní a plne fungujúci :) Tešíme sa na Vaše objednávky a veríme, že mnohých z Vás, verných zákazníkov uvidíme už čoskoro pri osobnom odbere. Ďakujeme za Vašu dôveru, Vaše nákupy, skrátka za všetko, Váš Crafty.sk tím

 

 
 
 
Úvod > O nás
 
O Crafty.sk v skratke

Milí naši zákazníci :)
 

Či už ste klikli na túto sekciu zo zvedavosti, alebo kvôli prostému záujmu, je nám cťou, že chcete o nás vedieť viac. Vitajte vo vylepšenej verzii eshopu Crafty.sk, ktorý sme po 6-tich rokoch pripravili pre Vás.

Sme kreatívny tím mladých ľudí, ktorý na slovenskom trhu v oblasti hobby produktov, aj keď pod novým menom, pôsobí od roku 2006. Našim cieľom je prinášať novinky a trendy kreatívnym ľuďom zo sveta handmade – ručne vyrobených produktov.  Sme jedným z najväčších importérov pomôcok k hobby tvorbe na Slovensku a priamo spolupracujeme s tými najväčšími hobby firmami v Európe.
V našej ponuke nájdete takmer všetko čo potrebujete k tvorbe v rôznych farbách, z rôznych materiálov. Ročne pribudne medzi novinkami viac než 2000 produktov a práve vďaka Vám, našim zákazníkom, aj my spoznávame nové veci a možnosti, pretože aj napriek širokému záberu sortimentu, ktorý ponúkame, sa vždy nájde niečo nové, čo nepoznáme. Takéto situácie sú pre nás výzvou a príležitosťou zdokonaľovať sa a zadovážiť zákazníkom to, čo skutočne potrebujú a aby stále keď zavítajú na túto stránku, našli niečo nové, čo ich poteší. Vždy robíme maximum k obojstrannej spokojnosti a vylučujeme „nedá sa“ alebo „nevieme“, keďže vďaka širokej ponuke našich dodávateľov vieme často zabezpečiť aj materiál, ktorý aktuálne v ponuke nemáme.

Aj prostredníctvom stránky Heureka.sk zisťujeme, že naši zákazníci si na našej firme cenia lojálnosť, spôsob komunikácie a rýchlosť dodania tovaru, čo sú silné stránky celého nášho tímu. Aj vďaka tomu sa naši zákazníci môžu tešiť a tvoriť z objednaného tovaru hneď na druhý deň.
Snažíme sa priateľsky pristupovať ku každému jednému zákazníkovi, preto sme takmer nepretržite dostupní a pripravení zodpovedať Vaše otázky. Čo nás však najviac teší, sú práve Vaše výsledky. Ten pocit, keď nám zákazníci posielajú fotografie svojich výtvorov je na nezaplatenie. Preto sa s nimi radi delíme na sociálnych sieťach Facebook, Pinterest a Instagram. Okrem toho naši zákazníci práve prostredníctvom sociálnych sietí majú možnosť sledovať, čo je u nás nové, inšpirovať sa, súťažiť a získavať zľavy. Ak ste zvedaví, neváhajte s k nám pripojiť. Taktiež máte možnosť prihlásiť sa na odber newsletterov, teda novinkových emailov, prostredníctvom ktorých zvykneme potešiť formou "nečakaného" zľavového kupónu, či dôležitými informáciami, ktoré každá tvorivá duša ocení. :)

Prešovskí zákazníci majú navyše možnosť navštíviť našu kamennú predajňu na Volgogradskej 9, spoznať náš niekedy bláznivý tím osobne, načerpať inšpirácie a vychutnať si špecifickú vôňu a atmosféru, ktorú sa snažíme denne vytvárať. 
Prioritou pre nás je prinášať vždy aktuálne trendy v handmade tvorbe, čo sa nám darí aj vďaka najväčším hobby firmám, s ktorými spolupracujeme. No hlavne, a to je najdôležitejšie, prekonávať samých seba, byť stále lepší a robiť všetko pre to, aby zákazník kdekoľvek na Slovensku mal pocit, že je pre nás dôležitý. Všetko čo robíme, robíme s láskou a radosťou pre Vás, čo sa stalo aj našim mottom.

Crafty.sk – Vyrobené s láskou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia