Kategórie
 
 
 
 
Úvod > Farby, krémy, pasty, gély, spreje > CHALK finish PINTY Plus > Kriedová farba Chalk Finish PINTY PLUS 400ml - broskyňová
 

Kriedová farba Chalk Finish PINTY PLUS 400ml - broskyňová

Kriedová farba Chalk Paint PINTY PLUS
Sprej na dekoratívne použitie a dosiahnutie štýlového vintage ošúchaného efektu. Po uschnutí má hlboko matný, zamatový vzhľad. Ideálny pre akýkoľvek povrch. Može byť odstránená vodou do 15 minút od aplikácie. Veľmi dobre prekrýva podklad a rýchlo zasychá. Vďaka vodouriediteľnému zloženiu je enviromentálne priaznivý. Jednoducho dekoruje množstvo povrchov a dodáva vintage vzhľad rôznym objektom. Ideálny pre melamín, plátno, kov, plasty, kartón a dokonca aj sklo. Keďže neobsahuje agresívne rozpúšťadlá, môže byť použitý aj na polystyrén. Pre dosiahnutie hladkého povrchu je potrebné aplikovať viac vrstiev, medzi ktorými sa povrch jemne prebrúsi. Doba schnutia 20 minút až 1 hodina.

Použitie
Upravovaný povrch musí byť čistý, suchý a zbavený všetkých nečistôt. Traste plechovkou poriadne 1 minútu. Striekajte zo vzdialenosti 25 až 30 cm nanášaním tenkých vrstiev vodorovne a potom zvislo, medzi vrstvami nechajte na niekoľko minút schnúť. Je lepšie naniesť niekoľko tenkých vrstiev ako jednu hrubú. Po použití obráťte plechovku hore dnom a striekajte, kým nebude vychádzať len plyn, aby sa vyčistila tryska.Nestriekajte na zapojené prístroje a používajte vo vetraných priestoroch.

Pozrite si aj inšpiratívne videonávody pod produktom, budete naozaj nadšení! :)

Objem: 400ml
Výdatnosť: 400 ml / 2m2

 

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Kód produktu:PP-CK802
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 7,85 €
 ks
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia