Kategórie
 
 
 
 
Farby, krémy, pasty, gély, spreje > Farby v spreji > Chrómovo lesklý metalický sprej 200ml - strieborný
 

Chrómovo lesklý metalický sprej 200ml - strieborný

Chrómový efekt v spreji s vysokým leskom pre dekoratívne účely. Vhodný na väčšinu hladkých povrchov ako sú kov, drevo, keramiku, sklo, papier a väčšinu plastov.
Rýchlo schnúci email na dekoratívne účely. Vhodný pre použitie na kov, sklo, prútené pletivo, keramiku, papier a väčšinu plastových materiálov. Môžete dosiahnúť vynikajúce výsledky pri aplikácií v interiéroch: svietniky, vázy, rámy obrazov a pod. Vyvarujte sa priamej manipulácií s natretými predmetmi. Rýchloschnúci, s výbornou krycou schopnosťou, Nie je vhodný do exteriéru.

Použitie: Upravovaný povrch musí byť čistý, suchý a zbavený všetkých nečistôt.Traste plechovkou poriadne 1 minútu. Striekajte zo vzdialenosti 30 cm nanášaním tenkých vrstiev vodorovne a potom zvislo, medzi vrstvami nechajte na niekoľko minút schnúť. Je lepšie naniesť niekoľko tenkých vrstiev ako jednu hrubú. Po použití obráťte plechovku hore dnom a striekajte, kým nebude vychádzať len plyn, aby sa vyčistilo tlačidlo.Nečistite drsnými handričkami, čistidlami ani rozpúšťadlami a nelakujte.Nestriekajte na zapojené prístroje a používajte vo vetraných priestoroch.

Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Kód produktu:RH-34424606
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Skladom
Vaša cena: 7,75 €
 ks
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia