Antikovacie farby

Kategórie
 
 
 

 

Milí zákazníci, vzhľadom na blížiace sa Vianoce a množstvo prichádzajúceho a odchádzajúceho tovaru nedokážeme vybavovať všetky objednávky obratom, ako v inom období (obchodné podmienky). Prosíme Vás, aby ste si pred odoslaním objednávku dôkladne skontrolovali v košíku, či máte všetko, čo k práci potrebujete. Úprava, dopĺňanie a spájanie už odoslaných objednávok nebude možné. Zároveň, prosíme Vás, aby ste prispôsobili spôsob zvolenej dopravy povahe objednávky. Pri krehkých položkách neodporúčame Slovenskú poštu. Veľmi Vám ďakujeme za Vaše porozumenie a trpezlivosť. Crafty.sk tím
 
 
 
Úvod > Videonávody > Antikovacie farby
 
Antikovacie farby

Obľúbené vintage tvorenie naberá nový rozmer!
Vďaka týmto farbám dosiahnete neuveriteľné veci na Vašich výtvoroch. Vytvorte si zašlú meď či mosadz - teda antický patinový efekt - na rôznych povrchoch. Techniku patiny môžete smelo použiť na knihách, drevených škatuliach, sklenených fľašiach, plastových nádobkách či keramických kvetináčoch. Fantázii sa medze nekladú. Hrajte sa, kombinujte, pretože čo je staré, to je moderné.
Všetky produkty nájdete v kreatívnom eshope www.crafty.sk a ak ste zvedaví a chcete o nás vedieť viac, pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU.
 

 
 
Použité produkty
41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia