Transferový roztok

Kategórie
 
 
 

 

Milí zákazníci, vzhľadom na blížiace sa Vianoce a množstvo prichádzajúceho a odchádzajúceho tovaru nedokážeme vybavovať všetky objednávky obratom, ako v inom období (obchodné podmienky). Prosíme Vás, aby ste si pred odoslaním objednávku dôkladne skontrolovali v košíku, či máte všetko, čo k práci potrebujete. Úprava, dopĺňanie a spájanie už odoslaných objednávok nebude možné. Zároveň, prosíme Vás, aby ste prispôsobili spôsob zvolenej dopravy povahe objednávky. Pri krehkých položkách neodporúčame Slovenskú poštu. Veľmi Vám ďakujeme za Vaše porozumenie a trpezlivosť. Crafty.sk tím
 
 
 
Úvod > Videonávody > Transferový roztok
 
Transferový roztok - Express transfer

Transferová mánia dorazila aj k nám! Prinášame Vám jedinečný Transferový roztok (Express Transfer), ktorým si prenesiete akýkoľvek motív vytlačený na laserovej tlačiarni na Vašu dekoráciu. Použiť ho môžete na všetky typy povrchov okrem skla. Ideálne je nanášať Transferový roztok na rovné povrchy bez hrboľčekov a oblúkov.
Stačí len malé množstvo tohto zázračného roztoku a Vaše staré, "okukané" dekorácie dostanú nový, štýlový dizajn. Práca s Transfer Solution je oveľa jednoduchšia a čistejšia ako s klasickými transfer mediami a gélmi. Má príjemnú pomarančovú vôňu a...... Všetko ostatné sa dozviete vo videu :) :) :)
Všetky produkty nájdete v kreatívnom eshope www.crafty.sk a ak ste zvedaví a chcete o nás vedieť viac, pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU.

 

 
 
Použité produkty
41
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia