Transferový roztok

Kategórie
 
 
 

 

OZNAM - internetový obchod
Sťahujeme sa do väčšieho! :) Objednávky v apríli preto vybavujeme do 24.4.2019. Prosíme Vás, aby ste všetky úhrady svojich objednávok zrealizovali najneskôr do 23.4.2019 aby sme ich mohli spracovať a odoslať Vám ich. Od 25.4.2019 sa budeme sťahovať a nebude možné Vaše objednávky vybaviť a expresne odoslať, ako ste zvyknutí. Objednávky prijaté od 24.4.2019 budú spracované až po presťahovaní. Netrúfame si ani odhadnúť, ako dlho to potrvá (vrátane inventúry), no budeme sa veľmi ponáhľať. Ďakujeme za porozumenie :-) Vaše Crafty.sk

 
 

OZNAM - predajňa na Volgogradskej 9
Bez niekoľkých dní sú to takmer 4 roky. S ľútosťou Vám oznamujeme, že kamenná predajňa bude od 1.5.2019 zatvorená a zrušená. Všetok sortiment ostáva naďalej v ponuke, objednávať si môžete priamo na našej webstránke aj naďalej a využiť niektorú z doručovacích možností. Osobný odber bude možný akonáhle budeme presťahovaní a plne fungujúci :) Tešíme sa na Vaše objednávky a veríme, že mnohých z Vás, verných zákazníkov uvidíme už čoskoro pri osobnom odbere. Ďakujeme za Vašu dôveru, Vaše nákupy, skrátka za všetko, Váš Crafty.sk tím

 

 
 
 
Úvod > Videonávody > Transferový roztok
 
Transferový roztok - Express transfer

Transferová mánia dorazila aj k nám! Prinášame Vám jedinečný Transferový roztok (Express Transfer), ktorým si prenesiete akýkoľvek motív vytlačený na laserovej tlačiarni na Vašu dekoráciu. Použiť ho môžete na všetky typy povrchov okrem skla. Ideálne je nanášať Transferový roztok na rovné povrchy bez hrboľčekov a oblúkov.
Stačí len malé množstvo tohto zázračného roztoku a Vaše staré, "okukané" dekorácie dostanú nový, štýlový dizajn. Práca s Transfer Solution je oveľa jednoduchšia a čistejšia ako s klasickými transfer mediami a gélmi. Má príjemnú pomarančovú vôňu a...... Všetko ostatné sa dozviete vo videu :) :) :)
Všetky produkty nájdete v kreatívnom eshope www.crafty.sk a ak ste zvedaví a chcete o nás vedieť viac, pridajte sa k nám aj na FACEBOOKU.

 

 
 
Použité produkty
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia